SZANOWNI PAŃSTWO


Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, pragnę przedstawić ofertę i zaprosić Państwa do współpracy w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursu języka angielskiego.


Avalon English School jest szkołą, dla której priorytetem jest najwyższa jakość szkoleń i zadowolenie klientów. Naszym atutem jest połączenie profesjonalizmu w nauczaniu i zarządzaniu z przyjazną atmosferą na zajęciach oraz wysoką skutecznością nauczania.


Avalon English School oferuje naukę języka angielskiego metodą Direct Method for English, która umożliwia sprawną i skuteczną komunikację w języku angielskim.


Z doświadczenia Avalon English School korzysta lub korzystało wiele firm, (referencje do przedstawienia na indywidualne życzenie).


Proponujemy Państwu kurs języka angielskiego prowadzony metodą bezpośrednią lub tradycyjną, w zależności od Państwa potrzeb, w wymiarze godzin dostosowanym do Państwa życzenia i możliwości czasowych zaproponowanych przez Państwa, w formie zajęć indywidualnych lub grupowych w miejscu wskazanym przez Państwa oraz na warunkach finansowych wzajemnie uzgodnionych.


Kadra dydaktyczna prowadząca kursy ma doskonałe przygotowanie zawodowe, ale i predyspozycje osobowościowe, dzięki którym pomaga pokonać bariery językowe Klienta i problemy zawodowe związane z brakami w znajomości języka obcego. Całość procesu dydaktycznego programuje i nadzoruje dyrektor metodyczny.


Dodatkowo pragnę poinformować, że jesteśmy gotowi realizować tematy zaproponowane przez Państwa, związane ze specyfiką Państwa branży i potrzebami firmy.


Na sukcesy firmy składają się między innymi: przemyślana koncepcja i strategia działania, dobra organizacja i system zarządzania firmą, profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług, szybkie i elastyczne dostosowanie się do potrzeb Klienta.


W naszej firmie od samego początku najważniejszą osobą jest Klient i to Jemu ma służyć to, co robimy.


Pozostaję do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 17/242 70 70; 502 221 652, e-:mail: biuro@avalonenglish.com


Liczymy, że po poznaniu oferty dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów. Serdecznie zapraszam do owocnej współpracy.


Z poważaniem
Anna Bartoszek-Kuźniar
Właściciel